Ordinweb pro Vaši ordinaci získáte na telefonu 602 187 888

Jak funguje OrdinWeb?
Představení systému

Pro koho je OrdinWeb určen a proč využívat

OrdinWeb je určen všem zdravotnickým zařízením. Své uplatnění najde v každé ordinaci, která se rozhodla vyjít vstříc pacientům a informovat je o provozu, nabídkách služeb a dalších informací prostřednictvím internetu. Šetří čas personálu ordinací a také pacientů. Během chvilky a několika kliknutí myší uveřejníte aktuální informaci, kterou nemusíte opakovat několikrát do telefonu. Pacienti ocení, když se dozví například o zástupu při dovolené z Vašich webových stránek a ne z papíru na zamčených dveří ordinace.

Jaké jsou varianty a poskytované informace

V současné době jsou k dispozici dvě varianty, a to: "BASIC" A "FULL".

Obě varianty nabídnou návštěvníkům následující informace

Představení ordinace - popis činnosti na úvodní stránce, aktuality - krátké zprávy o změnách provozu nebo například nabídky sezonních vyšetření a očkování, ordinační hodiny včetně plánovaných omezení, časté dotazy pacientů, seznam smluvních zdravotních pojišťoven, představení nabídky poskytovaných služeb a jejich ceník, seznam a představení jednotlivých lékařů, odkazy na spřátelené ordinace, kontaktní formulář.

Informace z ordinace automaticky do e-mailu pacienta
Vaši pacienti se mohou registrovat svou e-mailovou adresou k odebírání aktualit. Pokud vložíte aktualitu, systém sám všem registrovaným rozešle tuto zprávu. Máte jistotu, že v případě nečekaného omezení provozu, se pacienti tuto informaci dozví. Stejně tak i v případě plánované dovolené. Můžete si dovolenou dopředu uložit, systém pak před plánovaným omezením sám rozešle zprávu všem zaregistrovaným.

Sdílení informací na sociálních sítích

Na každé stránce prezentace jsou tlačítka umožňující rychlé sdílení na sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Google+ a další. Návštěvníci tak mohou kliknutím na tlačítko sdílet například informaci o tom, že jste přidali novou službu, která jim připadne zajímavá.

Rozdíl jednotlivých variant

"BASIC" - Prezentace je umístěna na adrese: www.ordinweb.cz/vaše-ordinace .
(Ukázka: www.ordinweb.cz/aldente-clinic)

"FULL" - Prezentace je umístěna na vaší vlastní doméně: www.vasedomena.cz .
(Ukázka: www.aldc.cz)
Kromě provozu na vlastní doméně (zajistíme včetně registrace domény) ješte nabízí vložení loga ordinace a vlastních obrázků slidů na úvodní straně webu.

Ukázka webu v systému OrdinWeb

Sleva 500,- Kč pro registrace provedené do 30.6.2019

V současné době můžete získat slevu 500,- Kč na variantu "FULL". Tato sleva bude poskytována po celou dobu využívání služby. Nabídku slevy je možné využít do 30.1.2019. (Za cenu 1.990,- Kč ročně získáte: doménu, webhosting, webové stránky v systému OrdinWeb s možností administrace)

ceník služby OrdinWeb

Naplnění prezentace údaji a jejich aktualizace

Prvotní naplnění základními údaji Vám provedeme při založení služby. Veškeré další změny v prezentaci si můžete provádět sami v jednoduché administraci na uživatelské stránce. Na tu se přihlásíte Vaší e-mailovou adresou a heslem. V případě, že s něčím potřebujete poradit, nebo provést rychlou změnu, je možné přes vzdálenou pomoc sdílet obrazovku a změny takto provést s naší asistencí, případně telefonicky. Ordinace bez přístupu k internetu mohou vkládat aktuality online prostřednictvím SMS zpráv.