Ordinweb pro Vaši ordinaci získáte na telefonu 602 187 888

Fyzioterapie-Rehabilitace.cz
informace o oborovém zdravotnickém portále

Představujeme:

Portál Fyzioterapie-Rehabilitace.cz vznikl za účelem poskytování aktuálních informací ze zdravotnických zařízení působících v oboru fyzioterapie. Návštěvníci najdou na jednom místě kontaktní údaje na ordinace z celé ČR. Lze je filtrovat podle jednotlivých okresů a měst. Kromě základních kontaktních údajů mohou pacienti najít informace: ordinační doba, aktuality z ordinace, seznam smluvních pojišťoven, a další (podle varianty zápisu).

Uživatelé mohou sami své údaje aktualizovat prostřednictvím jednoduché administrace a pacienty tak ihned informovat o změnách provozu. Na internetu je k dispozici mnoho různých webových stránek s informacemi o zdravotnických zařízeních, ovšem ne všechny jsou aktuální. Díky možnosti vlastní administrace je snazší udržovat údaje aktuální. Placené varianty, které umožnují vlastní správu zápisu včetně aktualit a dalších podrobných informací, jsou k dispozici za cenově příznivých podmínek. Můžete tak sami udržovat zápis aktuální kdykoli budete potřebovat. Vaši pacienti to jistě ocení.

Jaké jsou hlavní výhody umístění ordinace?

- okamžitá dostupnost poskytovaných informací pacientům
- jednoduchá online aktualizace údajů prostřednictvím webových stránek
- všechna místní zdravotnická zařízení na jednom místě
- příznivé cenové podmínky za umístění

Jak provést aktualizaci záznamu a získat přístup do administrace?

Pokud jste od nás obdrželi dopis nebo e-mail, Vaše ordinace je v systému již vložena. Přístupná je na odkaze uvedeném v průvodním dopise a má vytvořený identifikační kód záznamu. Ten je v rámečku ve spodní části. V případě, že údaje o Vaší ordinaci nejsou aktuální, kontaktujte nás prosím. Zavolejte nám na číslo 602 187 888 nebo využijte kontaktního formuláře na našich stránkách. Vždy uveďte přidělený kód. Pokud se rozhodnete pro placenou variantu záznamu s vlastní správou, zavolejte nám, aktivujeme Vám přístup do administrace a zašleme přihlašovací údaje do Vaší e-mailové schránky.

Jak přidat ordinaci?

Pokud jste od nás neobdrželi dopis nebo e-mail s informacemi o vložení Vašeho zařízení do seznamu a máte zájem se stát jeho součástí, zavolejte nám na číslo 602 187 888. Zápis Vaší ordinace rádi zdarma provedeme.

Jak získat slevu 500,- Kč zmíněnou v průvodním dopise?

Slevu získáte automaticky, pokud si vyberete variantu zápisu "EXTRA" a budete využívat systém OrdinWeb na vlastní doméně (varianta FULL). Sleva je platná po celou dobu využívání služby. Nabídku slevy je možné využít do 31.6.2018. (Za cenu 1.990,- Kč ročně získáte: doménu, webhosting, webové stránky v systému OrdinWeb a plný záznam na portále Fyzioterapie-Rehabilitace.cz)

Ukázka webu Fyzioterapie-Rehabilitace.cz

Varianty uveřejnění zápisu:

"FREE" - Základní zápis

Základní varianta obsahuje tyto informace:
jméno lékaře nebo zdravotnického zařízení, adresa, telefon, poloha na mapě

Cena varianty FREE - ZDARMA

"EASY" - Rozšířený zápis

Rozšířená varianta obsahuje informace jako základní varianta:
jméno lékaře nebo zdravotnického zařízení, adresa, telefon, poloha na mapě
Navíc prezentace obsahuje:
ordinační doba, aktuality z ordinace, seznam smluvních pojišťoven, odkaz na vlastní webové stránky

Cena varianty EASY - 495,- Kč za 12 měsíců

"EXTRA" - Plný zápis s vlastním webem

Varianta obsahuje všechny informace jako předchozí varianty:
jméno lékaře nebo zdravotnického zařízení, adresa, telefon, poloha na mapě, ordinační doba včetně plánovaných změn, aktuality z ordinace, seznam smluvních pojišťoven

Navíc ještě obsahuje: přímé odkazy na obsah vlastních webových stránek, automatické rozesílání aktualit registrovaným pacientům, a prostřednictvím vlastních stránek také často kladené dotazy pacientů, přehled nabízených výkonů a jejich ceník, kontaktní formulář.

Prezentace na LékařiKroměříž.cz je synchronizována s obsahem vlastních webových stránek vytvořených v našem systému OrdinWeb. Návštěvník tak najde aktuální informace na obou místech.

Cena varianty EXTRA - ZDARMA v případě využívání aplikace OrdinWeb

Aplikace Ordinweb je ideálním pomocníkem každého zdravotnického zařízení. Šetří čas nejen vám, ale i pacientům. Informovaný pacient je spokojený pacient. Rádi Vám poskytneme podrobné informace a odpovíme na Vaše otázky.

[Podrobné informace o aplikaci OrdinWeb] [Ceník aplikace OrdinWeb]

Ceny jsou platné od 1.9.2016. Nejsme plátci DPH.